Seçimi Daraltın

  • Markalar

Toparlayıcı korse ürünleri, kadınların korse alışverişlerinde en çok tercih ettikleri modellerdir. Tüm hatlarınızı ortaya çıkaran, narin ve kadınsı bir silüet kazandıran toparlayıcı korse modelleri bu yönüyle iç giyim alışverişlerinde biz kadınların vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Bir beden küçültme özelliğine sahip olan toparlayıcı korseler, şık ve çekici bir görünüm kazandırır. Doğru bir toparlayıcı korse seçimiyle saniyeler içinde akıl almaz bir zerafete tanıklık edebilirsiniz. Göbek, bel, basen ve mide kısımlarından vücudunuzu toparlayarak muhteşem bir şekilde vücudu şekillendirir.

Toparlayıcı korseler Beyaz, Siyah ve Ten gibi temel iç giyim renklerinden üretilmektedir. Yüksek bel, düşük bel, dikişsiz gibi birçok seçeneğe sahip olan toparlayıcı korse ürünleri, tüm kıyafetlerinizle uyum sağlamaktadır. Tüm korse modellerinde olduğu gibi toparlayıcı korse ürünlerinde de seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bunlardan en önemlisi silikon bant kısmıdır, mutlaka seçeceğiniz toparlayıcı korse modelinde başlangıç ve bitim noktalarında silikon bant olmasına dikkat ediniz. Bir diğer önemli unsur ise beden seçeneğidir. Bedeninizden büyük ve küçük toparlayıcı korse seçmemeye özen gösteriniz. Aksi takdirde toparlayıcı korse gevşek kalabilir ya da vücudunuzu fazla sıkabilir. Bu durum vücudunuzun rahat etmemesine yol açacaktır.

KOM, Yeni İnci, NBB, Emay, Sistina, Miss Modinn gibi korse sektöründe adından söz ettiren ünlü markaların yeni sezon toparlayıcı korse modellerini pembeo.com da bulmanız mümkündür. Üstelik kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanıyla.

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır