Seçimi Daraltın

  • Markalar

Kadın tişört modelleri, yaz gelince aklımıza gelen ilk iç giyim alışveriş ürünüdür. Yazın kavurucu sıcağında vücudunuzu serin ve ferah hissetmenizi sağlayan tişört modelleri kolay kullanımı, günlük giyim tarzınıza uyumluluğuyla kadınların en çok tercih ettiği iç giyim ürünü olmayı ve iç giyim alışverişlerinde her kadının vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Geçmişten günümüze sürekli gelişen ve değişiklik gösteren ürün çeşitliliği tişört modellerine de yansımıştır. Geniş yaka, v yaka gibi klasik çeşitlerden çok günümüzde fantezi tişört modelleri, body tarzındaki tişört modelleri ve atlet tişört modelleri tercih edilmektedir.

Muhteşem dantel işlemeleriyle göz kamaştıran tişörtler kadınların son dönemlerdeki ilgisini çeken en çarpıcı ürünlerdir. Davetli olduğumuz bir yemekte, özel bir günde ve kendimize özgü toplantılarımızda tarzımızı çok rahat yansıtabildiğimiz dantelli tişörtler şıklığı ve zerafetiyle göz kamaştırır. Birbirinden şık baskılı tişört modelleri, fantazi tişört modelleri, dantelli tişörtler, balıkçı yaka tişört modelleri gibi birçok seçenek sunan bu iç giyim grubu, her yönüyle kolay kullanım sağlar.

X-Lady, Sistina, Anıt ve Doreanse gibi sektörde önde gelen markaların yeni sezon tişört modellerini, pembeo.com kalitesi ve güvencesiyle, kredi kartına taksit ve kapıda ödeme imkanıyla güvenli bir online deneyimini yaşayarak anında satın alabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır