Seçimi Daraltın

  • Markalar

Gecelik modelleri, biz kadınların kendimizi en net şekilde ifade ettiği ve en rahatlık verici iç giyim ürünleridir. Her kadın tabiki de kullanacağı çamaşırın kendi tarzını yansıtmasını ve kendini en rahat hissettiği modelleri tercih etmektedir. Rahatına düşkün kadınların sıklıkla tercih ettiği, iç giyimin olmazsa olmaz parçası olan gecelikler; saten, penye ve dantelli gibi kategorilere ayrılmaktadır. Her bir grubun kendine özgü tasarımları, kendine özgü renk ve desenleri bulunmaktadır ve tabiki tüm bu gruplar kendine özgü şıklığı ve zerafeti temsil ederler.

Yoğun ve tempolu geçen bir günün ardından giyeceğemiz penye ve tunik tarzındaki gecelik modelinizle, evimizde uzanarak rahat bir gün geçirebilir ve satın aldığımız geceliğin tadını çıkarabiliriz. Bunun yanı sıra dantelli ve uzun gecelikler genellikle akşam yemeği, özel günler gibi alanlarda tercih edilmektedir. Doğru seçeceğimiz şık bir dantelli gecelik ile davet edildiğimiz mekanlarda geceye adınızı yazdırabilirsiniz.

Gecelik modelleri arasında kadınların en çok tercih ettiği grup saten gecelik modelleridir. Saten gecelikler şıklığı, zerafeti ve seksiliği ile aklımızı başımızdan alır. Birbirinden farklı yüzlerce renk seçeneğiyle kolay bir alışveriş imkanı sağlayan saten gecelikler, dantel işlemeler ile detaylandırıldığında daha da çekici bir görünüm kazandırır. Saten gecelik modellerinin bir diğer özelliği de çeyiz alışverişlerinde tamamlayıcı ürünler olmalarıdır. Şık bir saten gecelik ile çeyiz alışverişlerimizi tamamlayabilir ve alışverişlerimizi daha keyifli hale getirebiliriz.

Penye,saten, dantelli, uzun, kısa gibi yüzlerce gecelik modelleri farklı renk ve desen seçenekleriyle, size uygun beden fırsatlarıyla pembeo.com da sizlerle buluşuyor.

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır