Seçimi Daraltın

  • Markalar

Her kadının iç giyim söz konusu olduğunda en önem verdiği konu seksi ve çekici bir görünüm kazanmaktır. Bir kadının seksiliğini ön plana çıkaran en temel unsur da süphesiz göğüslerdir. Büstiyer modelleri tam da bu noktada kadınların yardımına koşan kurtarıcı ürünlerdir. Göğüslere şekil kazandırmak ve toparlamak amacıyla kullanılan büstiyer modelleri, kadınların iç giyim alışverişlerinde vazgeçilmezi olmayı başarmıştır.

Büstiyer modelleri de sütyenler gibi destekli ve desteksiz olarak iki gruba ayrılmaktadır. Günümüz modasında dikişsiz teknolojisinin gelişmesiyle birlikte bir de dikişsiz büstiyer modelleri bu gruba dahil olmuştur. Kullanımı en rahat olan dikişsiz büstiyer modelleri ile hayal edip, ulaşamayacağınız bir hedef yoktur. Çarpıcı güzellikte seksi ve çekici bir görünüm kazandırarak, sizi adeta zirveye taşır.

Büstiyer modelleri çeyizlik iç giyim alışverişlerinde de önemli rol oynamaktadır. Çoğunlukla jartiyer ile takım olarak satışa sunulan jartiyer büstiyer takım modelleri tercih edilmektedir. Nurteks, Le Jardin, Anıl, NBB, Pierre Cardin, Yeni İnci gibi ünlü iç giyim markalarına ait yeni sezon büstiyer ve büstiyer takım modellerini pembeo.com dan kredi kartına taksitle ya da kapıda nakit ödeme seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır