Seçimi Daraltın

  • Markalar

Atlet takım modelleri, iç giyim alışverişlerimizde önemli rol oynamaktadır. Klasik tek atlet modellerine nazaran daha çok dantel detaylarıyla süslenen atlet takım modelleri, kadınların daha fazla ilgisini çekmektedir. Daha ekonomik ve kullanabilir olması iç giyim alışverişlerinde atlet takımlarını vazgeçilmez kılar. Şık bir atlet takımı, jean, kot grubu ürünlerle tamamlayabilir, günlük ev yaşamınızda kendinize özgü kombin tasarımlarınızı yaratabilirsiniz. Atlet takım gruplarında en çok tercih edilen grup kaşkorse atlet takım grubudur. Yaz aylarında terlemenizi önler, kış aylarında ise vücut sıcaklığınızı korumanızı sağlamaktadırlar. Ayrıca kaşkorse atlet takım ürünleri çeyiz alışverişlerinin de göz bebeğidir. Her kadının iç giyim ve çeyiz koleksiyonunda en az iki adet atlet külot takım bulunmalıdır.

Sürekli değişiklik gösteren iç giyim moda dünyasında elbette ki atlet takım modelleri de kendini yenilemeyi başarmıştır. Klasik modellerin yanı sıra atlet şort takım olarak sektöre damgasını vuran, rengarenk ve birbirinden şık desenlere sahip olan bu ürünler, kısa sürede biz kadınların ilgisini çekmeyi başarmışlardır.

Pierre Cardin, Sistina, Anıl, Derya Kurşun gibi birbirinden şık, kaliteli ve geniş ürün yelpazesine sahip iç giyim markalarına ait yeni sezon atlet şort takım modelleri, geniş renk ve beden seçenekleriyle, size özel fiyatlarla sadece pembeo.com da. Sizler de bu markaların geniş ürün yelpazesinden faydalanarak kendi tarzınızı oluşturabilir ve kendinizi baştan çıkarıcı güzelliklerle donatabilirsiniz.

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır