Seçimi Daraltın

  • Markalar

Atlet korse modelleri, biz kadınların genellikle hamilelik sonrası karın bölgesini toparlamasında tercih ettiğimiz korse modelleridir. Elbette ki tek amacı bu olmayan atlet korse modelleri, hamilelik dışında genel olarak da karın ve göğüs bölgelerini toparlamak da ustadır. Spor ile ilgilenen kadınların, spor yaparken de kullandığı atlet korse modelleri karın bölgesinde toplanan fazla kiloları kamufle eder. Böylelikle şık bir görünüm kazandırarak çekiciliğinizi ön plana çıkarır.

Atlet korse modellerinin tamamı göğüs bölgesini de kapsamaktadır, toparlayıcı özelliği sayesinde bir sütyen kadar olmasa da göğüs kısımlarını da toparlar. Atlet korse modellerini toparlayıcı bir sütyen ile birlikte kullanarak vücudunuza muhteşem bir görünüm kazandırabilirsiniz. Emay, NBB, Miss Modinn gibi sektörde önde gelen markaların yeni sezon atlet korse modellerini, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayarak pembeo.com dan kredi kartına taksitle veya kapıda nakit ödeme imkanıyla satın alabilirsiniz.

Atlet korse alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli detay, korse bitimindeki silikon desteğidir. Kaymayıcı önleyici silikon bantlar sayesinde korseleriniz kıyafetlerinizin altında toplanmaz ve deforme olmaz, bu nedenle silikon bant bulunması önemlidir. Atlet korse modelleri de diğer tüm korse grupları gibi, kıyafetlerinizle uyumludur. Elbise, abiye, günlük kıyafetler gibi tüm çamaşırlarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır