Vücut Şekli Ve Doğru Korse

Korse seçiminde vücut tipiniz çok önemlidir. Vücut tipimizi bilmediğimizde kendimize uygun korseyi bulamayız. 

Korse seçiminde vücut tipiniz çok önemlidir. Vücut tipimizi bilmediğimizde kendimize uygun korseyi bulamayız. 

Kom iç giyim diğer korselerden farkı günlük giyimde kullanımında veya özel modelleri ile her türlü ihtiyacınızı karşılayacak ürünleri ile vücut tipinize en uygun korseyi size sunar. Mesela basen bölgesi sorunlu bayanlarda kullanılan korseler genellikle bacak ve basen bölgesine göre korselerdir. 

Kalın kumaş basene doğru inmektedir ve bacak bölgesini sarmaktadır. Bölgesel yağlanma göbek ve bel sorunlu olan korselerde paçasız korse modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda abiye elbiselerinin altına normal elbiselerin altına elbise şeklinde korseleri tavsiye edebilir. Cetvel tipi bir vücuda sahipseniz sırt kısmı bile balenli korselerle belinizi sıkarak belinizi ortaya çıkartır.

 Bıçak altına yatmadan sorunlu bölgeyi düzeltir kalıcı çözümler sunar. Kalçayı alttan destekleyen kalçayı yukarı kaldıran korseler ile de kalça bölgesi sorunlu bayanlarda kullanılır. Bacaklar geniş karın geniş ise de paçalı hem basene hem bel ve göbek bölgesini saran korse modellerini önermekteler.

pembeo.com bayan iç giyim, korse, kom iç giyim ürünleri ile hizmet veren bir kurumdur. Size en doğru korseyi seçmeniz hakkında bilgi verir.