Külot Modelleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bu ürünler genel anlamda bikini ile yüksek belli külotların arasında kalan ürün çeşitleridir.

Bikini şeklinde külotların haricinde kalçaları daha fazla kapatan ve yenilikçi külotlar olarak adlandırılan ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler genel anlamda bikini ile yüksek belli külotların arasında kalan ürün çeşitleridir. Ne bikiniler kadar kısa ne de yüksek belli külotlar kadar uzundurlar. Ortalama bir model olan bu külotlar, tıpkı bikini modellerinde olduğu gibi göbek deliğinin hemen altında kalan bel bölgesine sahiptirler. Düşük belli kot pantolonlarla giyilebilen bu külotlar dışarıdan gözükmezler.

Yüksek belli külotlar iç giyim ürünleri arasında nadir olarak görebileceğiniz ürün çeşitleridir çünkü birçok kişi tarafından artık modasının geçtiği düşünülmektedir. Ancak bu ürünler size inanamayacağınız derecede seksilik kazandırabilirler. Bu modelleri sorunlu yapan durum ise bel bölgesinin yukarıda kalması ve bel bölgesi kısa olan kişilerde göbek deliğinin üstünde kalan bir bel bölgesine sahip olmasıdır. Doğal olan durum bel bölgesinin göbek deliğinin altında kalmasıdır ve bu sınır aşıldığı zaman giyilen külot sizi rahatsız edebilir.

Külot modellerinden hangisini tercih ederseniz edin beklentiniz daima rahatlık olmalıdır. Rahat edebileceğiniz ve aynı zamanda size giyeceğiniz diğer kıyafetlerde kolaylık sağlayabilecek külotlar satın almalısınız. Bunun için farklı markaların külot ürünlerini deneyebilir ve hatta modeller arasında değişimlere gidebilirsiniz. Bilmeniz gereken en önemli durum rahatlık unsurudur. Her ne olursa olsun rahatlığınızdan vazgeçerek farklı modellere yönelmeyi düşünmemelisiniz.

Bikini tarzı, yenilikçi ve isterseniz yüksek belli külotlar arasından hangisini seçecek olursanız olun onun üstüne giyeceğiniz kıyafeti iyi düşünmelisiniz. Giyeceğiniz iç giyim ürünü ile üzerine ekleyeceğiniz diğer kıyafetler konusunda uyum durumunu göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. En basit biçimde açıklamak gerekirse düşük bel bir pantolon giymek istediğiniz zaman yüksek belli bir külot giymemeniz gerektiğini hesaba katmalısınız.