Külot Modelleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bu ürünler sütyenlerin sunduğu rahatlığı tamamlayıcı ürünler olarak karşımıza çıkarlar.

Bayan iç giyim söz konusu olduğunda sütyenin ardından akla gelen ilk iç giyim ürünü külot olur. Bu ürünler sütyenlerin sunduğu rahatlığı tamamlayıcı ürünler olarak karşımıza çıkarlar. Markaların üretim yaklaşımlarına göre modelleri, kumaşları ve stilleri farklılık gösterir.

Bir markanın ürettiği külot diğerinden çok daha üst tarafta kalmasına rağmen veya kalça bölgesini daha fazla örtmesine rağmen diğer markanın ürünü ile aynı model olarak adlandırılabilir. Burada kıyaslama durumu söz konusu olmayacaktır. Her markanın üretim konusunda ortaya koyacağı tarz onun adının duyulmasının asıl sebebi olacaktır.

Anıl iç giyim bikini tarzı külotlar üretirken kalçaları daha fazla kapatacak ürünler ortaya koyarken bir başka marka farklı bir yaklaşım göstererek kalçaların daha fazla açığa çıkmasını sağlayabilir. Bu durumda tercih sizin olacaktır çünkü hangisinde daha rahat edecekseniz onu satın almanız gerekir.

Külotlar konusunda kesin çizgiler yoktur. Markaların tercih edeceği ürünlerde bel bölgesi üründen ürüne ve modelden modele farklılık gösterebilir. Anıl iç giyim tarafından üretilen bir külotu aynı model olmasına rağmen bir başka markanın külot ürünüyle karşılaştırabilirsiniz. Yapacağınız karşılaştırma sonucunda ise ürünlerin bel kısımlarının birbirine göre farklı olacağını görürsünüz. Külot üretimi konusunda kesin kurallar ve takip edilmesi gereken prosedürler pek yoktur.

Külot modelleri dendiği zaman aklınıza ilk gelecek model muhtemelen bikini tarzı modellerdir. Bikini tarzı külotlar göbek deliğiniz altında kalçalara yakın olarak biten bel kısmına sahip külot modelleridir. Genel olarak diğer külot modellerine göre daha düşük bel kısmına sahiptirler. Ortalama oranda yüksekliğe sahip olan bikini tarzı külotlar birçok bayan tarafından tercih edilen külot türleridir. Bazı modeller daha düşük yüksekliğe sahip olabilirler ve bunlar diğerlerine göre kalçaları daha fazla kapatırlar.