İç Giyim Ürünlerinde Sütyen Modelleri Ön Plana Çıkıyor

Kadınların iç giyim ürünü tercihleri modelden modele ve kişiden kişiye değişim gösteriyor.

Kadınların iç giyim ürünü tercihleri modelden modele ve kişiden kişiye değişim gösteriyor. Kadınların büyük bir kısmı dolaplarında yer alan sütyenleri düşünüyorlar. Dolabın yeteri kadar dolu olması onları memnun ediyor. Bu durum ise çok aykırı bir durummuş gibi gözükmesini istemiyorlar. Kadınlar dolapları dolu olsa dahi içerisinde yer alan iç giyim ürünlerini beğenmemeyi tercih edebileceklerini dile getiriyorlar. Memnuniyet duydukları çeşitlilikler dolapta olmazsa bu durum stres ve alışverişle sonuçlanacağını söylüyorlar. Onlara göre stres evden çıkmadan önce kendini belliyor ama alışveriş evresine geçiş yapınca bu stres son buluyor.

İnternet üzerinden iç giyim ürünü satın alanlara göre de durum farksız değil. Birçok kadının iç giyim ürünü alırken uğradığı markalardan biri olan Pembeo, kadınların aldıkları her sütyeni beğenmemeleri durumunu normal olduğunu dile getiriyor. Alışverişte hata yapılabileceğini ve sevilmeyen bir ürünün bir anda göze çok hoş gelebileceğini dile getiren tecrübeli marka, bu doğal hatalardan uzak durabilmek için müşterilerinin alacakları ürünleri çok iyi araştırmaları gerektiğini söylüyor. Yapılması gerekenin her koşulda giyilebilecek rahat sütyenlerin tercih edilmesi olduğuna inanan deneyimli marka, bu durumu düzeltecek en büyük etkenin kadınların kendisi olduğunu dile getiriyor.

Firmanın sunmuş olduğu öneriler ise kadınların dolabını tanımasına yönelik ipuçlarından oluşuyor. Eğer varsa eskimiş, artık kullanılmayan ve pek giyilmek istenmeyen sütyenlerin dolaptan dışarı atılması gerektiğine inanan marka, farklı markalardan alınacak sütyenlerin her zaman bir ikilem yaratacağını öngörüyor ve müşterilerine belirli sütyen çeşitlerinde uzman olmuş markaların seçilmesi gerektiğini söylüyor.

Anıl iç giyimden sütyen alan bir kadının diğer sütyenlerinde tercih etmesi gereken ilk markanın Anıl iç giyim olması gerektiğine yönelik müşterilerine tavsiyeler veren marka, dolaplarını mümkün olduğunca az ürünlerle doldurmaları gerektiği konusunda müşterilerine tavsiyelerde bulunuyor. Boş yere alınmış ve bir daha giyilmesi düşünülmeyen ürünlerin müşteriye hiçbir şey kazandırmayacağını düşünen deneyimli ekip, yeni alışveriş alanları yaratmak için çok fazla gayret göstermenin böylece önüne geçilebileceğini düşünüyor. Eski sütyenlerin bir kenara bırakılmasını, Anıl sütyen gibi ürünlerin tercih edilmesini ve belirli markalara sadık kalınmasını çok daha doğru bulan online alışveriş sitesi, gerek duyulduğu zaman Kom iç giyim gibi markalara yönelmesini tavsiye ediyor.

Kadınların bazen yeni ürün almaya gerek duymadıklarını anlayışla karşılayan ekip, dolaplarının dolu olması durumunda kadınların yeni ürün almaktan çekindiklerini dile getiriyor. Bunun doğru bir karar olabilmesi için ise dolapta yer alan her ürünün tam anlamıyla kadının ihtiyaçlarını karşılaması gerektiğine inanan marka, kendini bilen kadınların çok daha doğru ürünler seçtiklerini dile getiriyor.

Gün geçtikçe kendisini geliştiren ve müşterilerine daha fazla değer kazandırmayı başaran tecrübeli marka ilerleyen zamanlarda daha fazla müşteriye hitap edebileceklerini ve bunlara da aynı şekilde yardımcı olabileceklerinin altını çiziyor. Müşteri memnuniyetini el üstünde tutan Pembeo, iç giyim ürünü almak isteyen kişilerin özellikle sütyen modellerine yöneldiğini ve modeller arasında kararsız kaldıklarını ifade ediyor. Onlara göre bunun sebebi ise neyin alınıp neyin alınmayacağını tam olarak bilmeyen müşterilerin alışveriş davranışlarında yatıyor. Tecrübeli marka gün geçtikçe çok daha bilgili olan müşterilerin bu konuda yaşadıkları problemlerin ortadan kalkmasını bekliyor.