Gecelik Seçiminde Renk Uyumu

Renk uyumu her bayan için bir tür çılgınlık gibidir. Daha alacağı ürünün motifi konusunda karar kılamayan bir bayanın renk konusunda neler yapacağını bir düşünün.

 


 

Gecelik Seçiminde Renk Uyumu

 

Bayan iç giyim ürünlerinde renk uyumu kaçınılmaz olarak hesaba katılan ve üzerinde oldukça düşünülen bir durumdur. Bazı markalar ürün çeşitlerini takım şeklinde bir araya getirerek bu renk uyumunu ortadan kaldırmayı başarmış olsalar bile bazen ayrı ayrı alınan ürünlerde kullanıcının kendisinin renk uyumunu düşünmesi gerekebilmektedir.

Renk uyumu her bayan için bir tür çılgınlık gibidir. Daha alacağı ürünün motifi konusunda karar kılamayan bir bayanın renk konusunda neler yapacağını bir düşünün. Muhtemelen aklınıza yüzlerce seçim ve sadece elenmeyi başarmış birkaç seçenek gelecektir. Bu bir tür döngüdür. Her ne yaparsanız yapın ilk seferde bir ürünü almayı başaramayacak kadar özenli davranırsınız. Buna bir de estetik kaygılarınız eklendiğinde haliyle karar aşamasında aşırı zorlanacağınız bir durum ortaya çıkacaktır.

Hangi tür bayan iç giyim ürününü alacağınız renk uyumunu önemsemeniz veya önemsememeniz konusunda size yardımcı olamayabilir. Bir sütyen aldığınız zaman onunla renk uyumunu sağlayacak bir külot almaya çalışırsınız. Burada renk paletinden neyi alacağınızın bir önemi yoktur denemez çünkü iç giyim ürünü dendiği zaman mutlaka aklınıza gelen birkaç ana renk bulunmaktadır.

Kırmızı bu ana renklerin en cazibelisi, beyaz ise en sadesi durumundadır. Kırmızı renk bir iç giyim ürününe sahip olmak sizin renkli bir kişiliğe sahip olduğunuzu ve aynı zamanda cesaretli olduğunuzu gösterir. Beyaz ise sıradan bir renktir ama alışılmışın dışına çıkmamak için en ideal renk seçimi durumdadır. Pembe, kırmızı rengi giyecek kadar vücuduna güvenemeyen kişilerin tercih edeceği günü kurtarıcı bir renktir. Mor ise benim için iç giyim ürünleri zevk meselesi durumundadır demenin başka bir yöntemidir. Mor rengi giydiğiniz zaman görüntünüzün birden bire değişim göstereceğinden emin olabilirsiniz.