Erkek İç Giyim Seçimleri: Hangisi Neden Tercih Edilir?

İç giyim söz konusu olduğu zaman erkekler seçici davranmayı severler.

İç giyim söz konusu olduğu zaman erkekler seçici davranmayı severler. Genel olarak yaşla doğru orantılı olsa bile erkeklerin iç giyim seçimleri konusunda farklı alternatifleri çok yoktur. Atlet vücudun üst kısmı için her koşula uyan bir seçim olsa bile alt kısım konusunda biraz daha farklı seçeneklerle karşılaşabiliriz. Don dediğimiz eski usul iç giyimlerin yanında normal boxer ve dar boxer şortlar görebilmekteyiz.

Yukarıda adı geçen üç erkek iç giyim ürünü konusunda söylenebilecek çok şey vardır. Her ne kadar markalar arası modellemeler farklılık gösterecek olsa bile seçilen iç giyim ürünleri erkeklerin ne istediğini ortaya koymaktadır. Dilerseniz Kom iç giyim erkek ürünlerine göz atarak belirtilen üç farklı iç giyim ürünü hakkında bilgi alabilirsiniz.

1. Don

Bu dönemlerde külotların artık kötü bir itibara sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. Gün geçtikçe artık yerini boxer adı verilen ürünlere bırakmaktalar ancak genellikle 15 yaşın altındaki erkeklerde külot tercih edilen bir iç giyim ürünüdür.

Bu ürünler artık eskisi gibi sadece beyaz renkte olmak zorunda değiller. Farklı kumaşların ve farklı ürünlerin kullanıldığı birbirinden farklı külot ürünleri bulabilirsiniz. Kom iç giyim modelleri arasında göz gezdirirken bunları fark edebilirsiniz.

2. Dar Boxer Şortlar

Dar boxer şortlar don giymeyi sevmeyen ve boxer giymekten de hoşlanmayanlar tarafından tercih edilmektedir. Genelde atletik vücuda sahip erkekler bu ürünleri tercih ederler. Rahatsız edici değildirler ve tercih edenlerin beklentilerini karşılayacak niteliktedirler.
Genel olarak beyaz renkli olabilirler ancak farklı kumaşlardan üretilmiş farklı renklere sahip modelleri de bulunmaktadır.

3. Boxer

Boxer ürünleri erkek iç giyimler arasında en rahat ürünler olarak belirtilir. Birçok erkek artık boxer giymek konusunda ısrarcıdır. Rahat hareket etme, alt kısmı tamamen kaplama gibi özellikleri sayesinde ideal tercihler arasında yer alırlar.

Genel olarak renkli veya sloganlı olan bu ürünlerde sade seçimlerden yana tavır sergilenmektedir. Neredeyse şortlar kadar uzun olan versiyonları da bulunan boxer ürünlerinin tercih edilmesinin sebebi belirttiğimiz gibi rahatlık ve konfordur.

Bu üç ana erkek iç giyim ürünleri erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen iç giyimlerdir. Markaların sunacağı farklı tasarım veya kumaşlar arasından hangisini seçerseniz seçin amacınız daima rahat hareket etmek olacaktır. Kom iç giyim ürünleri erkek iç giyim konusunda size yeteri kadar farklı ürün sunmaktadır. Dilediğiniz tercihi yapabilir ve konfor düzeyinizi yükseltebilirsiniz.