Seçimi Daraltın

  • Markalar

Korse modelleri arasında en popüler olan gruplardan birisi de slip korse modelleridir. Slip korseler basen, mide ve kalça bölgelerinde toparlayıcı özelliğe sahiptir. Göz alıcı ve baş döndürücü bir görünüm elde etmek için, biz kadınların en vazgeçilmez ürün olarak tercih ettiği slip korse modelleri, iç giyim alışverişlerimizde olmazsa olmazlarımızdandır. Slip korseler de diğer korse grupları gibi temel renklerden üretilmektedir. Korse çeşitleri sadece vücudumuzu ince göstermek amacıyla kullanılmaz, bazı zamanlarda doktor tavsiyesi üzerine, selülit önleyici, dikleştirici ve toparlayıcı özelliklerinden faydalanmak amacıyla da kullanılabilir.

Doğru bir slip korse seçimi ile dolgun ve seksi kalçalara sahip olabilir, korsenin üzerinizde yarattığı fit görünümün coşkusuyla vücudunuzu şımartabilirsiniz. Peki doğru slip korse nasıl olmalıdır ? Korse seçerken nelere dikkat etmeliyiz ? Hemen cevaplayalım.

Slip korse satın alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta silikon bantlardır. Kaymayı önleyici silikon bantlar sayesinde slip korseler kıyafetleriniz altında deforme olmaz ve katlanmaz. Vücudunuzun rahat etmesini sağlar. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta da; slip korselerin bedenidir. Beden seçerken günlük kıyafetlerinizde kullandığınız giysilerinizle aynı beden ölçüsünü seçmelisiniz, büyük beden seçmek slip korsenin gevşek olmasına, küçük beden seçmeniz de vücudunuzu sıkmasına sebep olacaktır.

KOM, NBB, Miss Modinn, Emay, Anıl, Ten gibi ünlü iç giyim markalarının yeni sezon slip korse modellerini pembeo.com kalitesi ve güvencesi altında kredi kartına taksit veya kapıda nakit ödeme seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır