Seçimi Daraltın

  • Markalar

Yaz sezonu denince akla ilk gelen alışveriş ürünü olan plaj ürünleri, biz kadınların vazgeçilmezi olan ürünlerdir. Yoğun geçen bir iş temposunun ardından elbette ki tatil hepimizin hakkıdır. Güzel bir tatil geçirmek için her kadın kendisi için en uygun mayo ve bikini modelini seçmek ister. Mayo ve bikini alışverişi biz kadınlar için en zevkli alışveriş tarzıdır, rengarek desenleri, cıvıl cıvıl tasarımlarıyla tatilin kendisi kadar alışverişi de bir başka haz verir kadınlara.

Günümüz yaz modasında en çok tercih edilen mayo modeli, slip ve body mayo modelleridir, askılı, askısız, tek omuz askılı, straplez gibi bir çok seçeneğe sahip olan mayolar, farklı renk ve desenleriyle de alışverişlerimizde kolaylık sağlar. Bikinilerin kesimleri mayolara göre daha farklıdır, genellikle ince ip askılı ve üçgen göğüs şeklinde olan bikini modelleri tercih edilir.

NBB, KOM gibi ünlü markaların, tatylı mayo, slip mayo, tesettür mayo, tankini, bikini, pareo modellerini kredi kartına taksitle ve kapıda nakit ödeme seçeneğiyle pembeo.com sitemizden güvenli alışveriş deneyimini yaşayarak satın alabilirsiniz.

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır