Seçimi Daraltın

  • Markalar

Paçalı korse modelleri, mide, basen ve kalça kısımlarının toparlanmasında etkili olan, selülit önleyici ürünlerdir. Yüksek bel ve düşük bel olarak paçalı korse modellerini sınıflandırabiliriz. Mide basen ve kalça kısımlarının tamamını yüksek bel paçalı korseler kapsamaktadır, düşük bel paçalı korseler ise genellikle basen ve kalça toparlamak, selülit önlemek amacıyla kullanılmaktadırlar.

Dolgun bir kalça görünümü kazanmak için vazgeçilmez ürünler olan paçalı korseler, kadınların vazgeçilmez iç giyim ürünleri arasındadır. Son zamanlarda birbirinden farklı kesim ve tasarımlarıyla göz kamaştıran paçalı korse modelleri sürekli olarak kendini yenilemektedir. Bu modellerin en başında popo destekleyici (pop-up) korseler gelmektedir. Kadınların gözdesi olan pop-up korseler, dolgun bir kalça ve mükemmel kalçalar ile tüm hatlarınızı ön plana çıkarır.

Paçalı korselerin en çok kullanılma amaçlarından bir tanesi de selülit önleyici olmalarıdır. Sıklaştırıcı ve toparlayıcı özellikleriyle basen ve bacak kısımlarınızı olduğundan ince göstererek seksi bir görünüm kazandırır. KOM, Yeni İnci, Sistina, Emay, Miss Modinn gibi sektöre ileri gelen markaların yeni sezon paçalı korse modellerini, pembeo.com farkıyla kredi kartına taksitle ve kapıda nakit ödeme fırsatıyla güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır