Seçimi Daraltın

  • Markalar

İç giyimde rahatlığın baş temsilci olan sabahlık modelleri, rahatına düşkün kadınların vazgeçilmezidir. Sabahlık modelleri penye, saten ve polar gibi kategorilere ayrılmaktadır. Serin aylarda sıcacık yatağınızdan uyandığınızda hemen polar sabahlığınıza sarılmanın keyfini tarif etmenin mümkünatı yoktur elbette.

İpeksi dokunuşlarla cildimizi okşayan muhteşem sabahlık modelleri ile bir kahve fincanın eşşiz buluşması görülmeye değer. Bu yönleriyle sabahlık modellerinin biz kadınların iç giyim koleksiyonlarında yeri bambaşkadır. Her kadının gardrobunda en az bir tane penye ve bir tane polar sabahlık bulunmalıdır.

Bornoz modelleri ile sabahlık modelleri birbirinden farklı gruplardır, birçoğumuz bornozlarla sabahlık arasındaki benzerliği karıştırmakdır. Bornozlar su emici havlu özelliği taşıyan, banyo sonrası vücuttaki nemi almak için kullanılmaktadır, ancak sabahlık modelleri ipek ve benzeri satensi kumaşlarla yataktan çıktığınızda vücut ısınızı kaybetmemenizi, yataktaki sıcaklığınızı bir süre daha vücudunuzda hissetmenizi sağlar.

Sabahlık takımları çeyiz alışverişlerinde de önemli yer tutmaktadır. Saten sabahlık takımları, gecelik ve sabahlık takımı halinde gruplarda satın alabileceğiniz bu ürünler, çeyizinizi tamamlamanıza yardımcı olur. Pierre Cardin, Miorre, NBB, Nurteks gibi sektörün önde gelen markalarına ait yüzlerce sabahlık modelini pembeo.com da bulabililirsiniz. Her kadının zevkine hitap eden yüzlerce renk seçeneğiyle, bedeninize uygun tüm sabahlık modelleri kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanıyla pembeo'da.

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır