Seçimi Daraltın

  • Markalar

Jüpon ürünleri iç giyim alışverişlerinde kadınların sık tercih ettiği ürünlerdir. Hacim olarak küçük ve basit ürünler gibi görünseler de, işlevsel olarak çok büyük görevler üstlenirler. Göbek ve basen bölgelerinden bir korse gibi şekillendirici, toparlayıcı özelliklere sahiptir. Gerilmeye karşı çok sağlam kumaşlardan üretilmiş olan jüpon modelleri, hiçbir şekilde hareketlerinizi kısıtlamaz. Kaliteli bir jüpon modeli ile şık bir görünüm elde edebilir, tüm kadınsı hatlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Jüponlar düz ve dantelli olmak üzere genellikle iki farklı grup olarak satılmaktadır. Kadınların günlük alışverişlerinde tercih etiği jüponlar zaman zaman çeyiz alışverişlerinde de tercih edilmektedir. Gelinlik, abiye benzeri kıyafetlerle de muhteşem uyum sağlayan jüpon modelleri, hiçbir şekilde hareketi kısıtlamaz, terleme yapmaz ve vücudunuzu şekillendirir.

KOM, Anıt, Anıl, Doreanse gibi ünlü markaların yeni sezon jüpon modellerini, pembeo.com dan kredi kartına taksitle veya kapıda nakit ödeme seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır