Seçimi Daraltın

  • Markalar

Jartiyer modelleri, seksiliği, cazibesi ve baştan çıkarıcılığı ile iç giyimin vazgeçilmez bir parçasıdır. Tüm göz alıcı güzelliğini ortaya çıkarmak için kullanabileceğiniz en önemli ürünlerden bir tanesidir jartiyerler. Dantel detayları, tül süslemeleri ile muhteşem görsellik kazanan jartiyer modelleri tüm kadınsı vücut hatlarınızı ortaya çıkartmakta ustadır. Birbirinden farklı renklere ve desenlere sahip olabilen jartiyer modelleri arasında en sık tercih edilen modeller siyah ve kırmızı renk jartiyerlerdir. Kendinizi şık bir jartiyerler bulutların üzerinde hissedebilirsiniz.

Günümüz modasında yüzlerce çeşide ulaşan jartiyer modelleri, iç giyim alışverişlerinde de kadınların vazgeçilmez tutkusu olmayı başarmış, her kadının gardrobunda en az bir tane jartiyer bulundurmasını sağlamıştır. Özel günlerinizde üzerinizde taşıyacağınız şık bir jartiyer sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Nurteks, Yeni İnci, Orkide, NBB ve Pierre Cardin gibi kaliteli iç giyim markalarına ait yeni sezon jartiyer modellerini pembeo.com dan kredi kartına taksitle veya kapıda nakit ödeme seçeneğiyle kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır