Seçimi Daraltın

  • Markalar

Etek korse, bir diğer adıyla jüpon korse olarak da bilinir. Basen ve kalça kısımlarının toparlanmasında ve şık bir görünüm kazandırmasında tercih edilen etek korseler, günümüzde biz kadınların sık tercih ettiği korse ürünleridir. Birçok kadının en büyük problemi olan basenler ve geniş kalçalar, etek korse kullanımı ile artık bir sorun değil. Etek korseler muhteşem toparlayıcı özelliği, basen ve kalçaları kamufle etmesi özellikleriyle biz kadınların korse alışverişlerinde vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Etek korseler yüksek bel ve düşük bel olarak genelde iki gruba ayrılır. Düşük bel etek korselerde sadece mide toparlama özelliği yoktur, yüksek bel etek korseler bel ve kalça dışında mide bölgesini de toparlar.

Etek korseler ile muhteşem bir fiziğe sahip olabilir ve olduğundan seksi ve çekici görünerek kendinizi şımartabilirsiniz. Biz kadınlara harika görünümler kazandıran bu sihirli ürünler, iç giyim alışverişlerimizde olmazsa olmazımızdır. Her kadının koleksiyonunda en az bir tane etek korse bulunmalıdır.

Dikişsiz (seamless) teknolojisinin gelişmesiyle birlikte etek korseler artık daha da yaygınlaşmıştır, vücudu rahatsız etmeyen, basen ve kalçalardan tam saran ve toparlayan bu eşsiz ürünleri, KOM, Emay, Sistina ve Anıl iç giyim gibi öncü markaların kalitesiyle pembeo.com dan kredi kartına taksitle ve ücretsiz kargo imkanıyla, güvenli bir alışveriş deneyiminin tadını çıkararak satın alabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır