Seçimi Daraltın

  • Markalar

Body korse modelleri, vücudu en kapsamlı şekilde kavrayan korse grubudur. Geniş askıları sayesinde omuzlarınızı da yormaz. Kalça bel ve göbek kısımlarından toparlayıcı özelliğe sahip olan body korse modelleri, kadınların en çok tercih ettiği bir diğer korse grubudur. Muhteşem bir görünüm kazandıran body korseleri ile vücudunuzdaki tüm hatları, zerafetinizi ön plana çıkaracak, adeta kendinizi şımartacaksınız. Seksi ve çekici özelliğinizi dışa vurmanın en kolay yolu doğru bir body korse ile kıyafetlerinizin uyumundan geçer.

Body korse modelleri de diğer korse grupları gibi genellikle beyaz,siyah ve ten rengi gibi temel renklerden üretilmektedir, kıyafetlerimizin altında kullanılan ürünler oldukları için, çok renkli korse üretilmemektedir. Body korse satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta beden kavramıdır. Bedeninizden bir beden büyük olursa sıklaştırmaz, küçük olursa da aşırı sıkabilir ve rahatsızlık verebilir o nedenle kendi bedeninize uygun olan body korse modelini seçmelisiniz. Kadınlar arasında korseyi bir beden küçük almak ve daha fazla sıkı göstermek gibi bir hatalı algı söz konusudur, bu kesinlikle yanlış bir tercihtir. Günlük hayatta kullandığınız beden ölçünüze göre korselerinizi seçmelisiniz.

Yeni İnci, KOM, Anıl, Ten gibi ünlü markaların yeni sezon body korse modellerini, en uygun fiyatlarla pembeo.com dan kredi kartına taksitle ve kapıda nakit ödeme seçeneğiyle satın alabilirsiniz. 

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır