Seçimi Daraltın

  • Markalar

İç giyim dünyasının en gözde ve en vazgeçilmez ürünü olan kadın atlet modelleri, biz kadınların iç giyim alışverişlerinde büyük bir özenle seçtiği ürünlerdir. Sağlıklı bir iç giyim tarzı olan kadınların tamamı atlet seçimlerine önem verirler, çünkü kadın atletleri terlemeyi önler ve biz kadınlar ter kokusundan nefret ederiz. Kadın modası kavramının her geçen gün daha ön plana çıkmasıyla birlikte, iç giyim dünyasındaki hareketlilik de artmaktadır. Önceki yıllarda yalnızca klasik atlet modelleri sektörde satılmaktayken günümüzde, dantelli, askılı ve askısız, emzirme atleti, penye atlet, sporcu atlet, güpürlü atlet, sporcu atletli gibi birçok kategoride kadın atleti satışı hakimdir.

Kadın atlet modelleri arasında en çok tercih edilen grup, ince ip askılı atletler ve sporcu kadın atletlerdir. Terlemeyi önleyici, rahat bir gün geçirmeyi sağlayan bu ürünler, biz kadınlara ayrı bir hava katar. Her kadının zevkine göre tasarlanan askılı, sporcu ve ince ip askılı atlet modelleri, Sistina, KOM, NBB, Pierre Cardin gibi sektörün önde gelen markalarının güvencesiyle pembeo.com da sizlerle buluşmaktadır. Yeni sezon her bedene uygun ve rengarenk kadın atlet modeleri kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanıyla pembeo.com da.

Sektörde sürekli adından söz ettiren bir diğer kadın atlet grubu ise Kaşkorse Atlet modelleridir. Genellikle çeyiz alışverişlerinde tercih edilen kaşkorse atletler klasik atletlere göre daha kısa, göbek hizasında kesimi olan ürünlerdir. Kesinlikle terleme yapmaz kendine has doğal kumaşlardan üretilmektedir.

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır