Seçimi Daraltın

  • Markalar

Askılı korse modelleri, iç giyim sektöründe vücut korsesi veya boy korsesi olarak da adlandırılır. Korselerin iç giyim alışverişlerinde vazgeçilmez olması tartışılmazdır. Her kadının gardrobunda mutlaka var olması gereken askılı korse modelleri, kilo problemi yaşayan kadınların sık tercih ettiği ürünlerdir. Vücut şekillendirici özellikleriyle hayal edemeyeceğiniz derecede muhteşem bir görünüm kazandırırlar. Bel, basen ve mide bölgelerinde bir beden küçük gösteren askılı korse modelleri ile harika fiziklere sahip olabilirsiniz. Tüm kadınsı hatlarınızı ön plana çıkarabilen askılı korseler ile saniyeler içinde olduğunuzdan çok farklı bir fiziğe sahip olarak kendinizi şımartabilirsiniz. Zerafeti tüm çıplaklığıyla yansıtan askılı korse modelleri aklınızı başınızdan alacak.

Askılı korse modelleri tüm kıyafetlerinizle uyum sağlar, göğüs altı ve göğüs üstü, alt kısımda ise bileğe kadar ya da diz üstünde biten model seçenekleriyle birçok alternatif kullanım sağlar. Askılı korseler genellikler Beyaz,Siyah ve Ten gibi temel renklerden üretilmektedir. Elbise, abiye ve hatta gelinlik,nişanlık gibi kıyafetleriniz ile birlikte kolaylıkla kullanabileceğiniz askılı korse modelleri, antibakteriyel özel kumaşlardan üretilmektedir. Kan dolaşımını rahatsız etmez, sağlık açısından da bir engellemesi söz konusu değildir.

Emay, Miss Modinn, NBB, Kom, Anıl gibi sektöre damgasını vuran ünlü markaların yüzlerce askılı korse modellerini pembeo.com farkıyla kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanıyla, güvenli alışveriş deneyimini yaşayarak satın alabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır